Seria kosmetyków Prosto z Natury laureatem Złotej Pieczęci NATURY 2009

W dniu 7 czerwca w Warszawie odbyło się V Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA&Wellness Estetyka – Natura 2009, zorganizowane przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia Estetyka. Na forum tym obecni byli między innymi producenci i dystrybutorzy kosmetyków naturalnych. Wśród nich ofertę swoich kosmetyków zaprezentowało „Uzdrowisko Iwonicz” S.A.

W trakcie imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu na Najlepszy Kosmetyk Naturalny – Złota Pieczęć Natury 2009. W konkursie tym „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. zostało laureatem I miejsca za serię kosmetyków „Prosto z natury”. Nagrodzone preparaty tworzące serię to: Sól odświeżająca do zmęczonych stóp, Krem do zmęczonych stóp, Antycellulitowa emulsja do ciała i Kojący szampon przeciwłupieżowy.

Jako zdobywca pierwszego miejsca nasza Spółka otrzymała medal „Złota Pieczęć Natury 2009 – Najlepszy Kosmetyk Naturalny” oraz certyfikat Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia – Estetyka.
Nie jest to pierwsza nagroda tego typu dla kosmetyków ze znakiem „Iwoniczanka”. W 2007 roku nasze kosmetyki otrzymały wyróżnienie w konkursie Złota Pieczęć Natury za Najlepszy Kosmetyk Naturalny w kategorii – Polskie Kosmetyki w Obrocie Detalicznym.