Oferta dla kobiet po mastektomii

„Uzdrowisko Iwonicz” S.A. w Iwoniczu-Zdroju pragnie poinformować, iż od ponad 20 lat specjalizuje się w rehabilitacji kobiet po operacji nowotworu gruczołu piersiowego.

Rozpoczęta w 1990 roku współpraca z Zakładem Rehabilitacji Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie zaowocowała realizacją 24-dniowych turnusów rehabilitacyjnych dla kobiet po mastektomii. Przeszkolony pod kierunkiem dr Krystyny Mika – założycielki Zakładu Rehabilitacji Centrum Onkologii w Warszawie – personel dokładnie wie, w jaki sposób pomóc pacjentkom w odzyskaniu sprawności fizycznej oraz odzyskać równowagę psychiczną po przebytej chorobie nowotworowej.

Mamy przyjemność zaprezentować Paniom ofertę dotyczącą możliwości przyjazdu do Iwonicza Zdroju na turnusy rehabilitacyjne organizowane specjalnie dla kobiet po mastektomii.

Zakwaterowanie proponujemy w naszych obiektach sanatoryjnych w pokojach 1,2 i 3 – osobowych. Wszystkie oferowane pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT, radio. W obiektach na miejscu jest jadalnia, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking. Sanatoria wyposażone są w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiadają windy.

Ceny pobytu kształtują się w zależności od terminu pobytu, rodzaju obiektu, rodzaju pokoju oraz ustalonego zakresu świadczeń. Wynoszą pomiędzy 100,00 zł a 150,00 zł za osobodzień czyli za turnus 14-dniowy pomiędzy 1400,00 zł a 2100,00 zł.
Nadmieniamy, iż stosujemy rabaty przy zamówieniach grupowych, a także obniżkę cen w miesiącach pozasezonowych.

Cena obejmuje:

zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
całodzienne wyżywienie,
całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską,
codzienną kinezyterapię na sali lub w basenie,
2 zabiegi dziennie wg wskazań lekarskich,
opiekę psychologa,
korzystanie z Pijalni Wód Mineralnych,
pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Iwoniczu Zdroju,
wstęp do Galerii „Pasaż”.

Równocześnie informujemy, że „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. posiada wpis do rejestru organizatora turnusów oraz wpisy do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dofinansowane ze środków PFRON. Uzyskanie takich wpisów uprawnia Spółkę do przyjmowania w ośrodkach Sanatorium „Biały Orzeł”, Sanatorium „Pod Jodłą”, Sanatorium „Stare Łazienki” oraz Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządu ruchu oraz kobiet po mastektomii.

Celem naszej rehabilitacji jest szeroko rozumiane wsparcie psychofizyczne kobiet dotkniętych rakiem piersi. Drzwi „Uzdrowiska Iwonicz” S.A. są otwarte dla wszystkich AMAZONEK, które potrzebują rehabilitacji.

Doświadczeni lekarze umożliwiają każdej pacjentce otrzymanie indywidualnego /uwzględniającego wskazania i przeciwwskazania/ zestawu zabiegów leczniczych z zakresu:
Kinezyterapii: gimnastyka grupowa i indywidualna, przeciwobrzękowa, zwiększająca zakres ruchomości stawu barkowego, ogólnousprawniająca, oddechowa;
Masażu: ręczny limfatyczny kończyn górnych, ręczny kręgosłupa, pneumatyczny;
Zabiegów wodnych: ćwiczenia w basenie, kąpiel wirowa, kąpiel perełkowa.

Dzięki wykwalifikowanym specjalistom rehabilitacja z pewnością przyniesie pozytywne efekty i zadowolenie pacjentek, a piękny Iwonicz-Zdrój i jego okolica pozwolą na odpoczynek i wyciszenie.

Za dodatkową odpłatnością szczególnie polecamy:
zabiegi kosmetyczno – pielęgnacyjne w Centrum Odnowy Biologicznej,
seanse w jaskini solnej i gabinecie aromoterapii,
ćwiczenia na stołach rekondycyjnych i w siłowni,
usługi gabinetu kosmetycznego i zakładu fryzjerskiego,
autokarowe wycieczki turystyczne: Węgry (Miszkolc, Tokaj, Sarospatak), Ukraina (Lwów), Słowacja (Bardejów, Bardejowskie Kupele), Bieszczady (Zalew Soliński, Sanok), Krosno (Muzeum Lamp Naftowych, Huta Szkła), Bóbrka (Skansen Przemysłu Naftowego), Dukla (zabytki sakralne, muzeum).

Wyrażając nadzieję na przyjazd Pań na kurację do Iwonicza Zdroju informujemy, że zapraszamy do nas przez cały rok, a terminy pobytów należy każdorazowo uzgodnić telefonicznie z:
Działem Marketingu i Obsługi Klienta tel. 13 430-85-95, e-mail:  mkurdziel@uisa.pl – pobyty grupowe,
Biurem Obsługi Klienta tel. 13 430 87 80, 13 430 87 90, e-mail:  bok@uisa.pl – pobyty indywidualne.

Rehabilitacja oraz odpoczynek w Iwoniczu-Zdroju proponowane są również osobom towarzyszącym.
Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.