Pomadki ochronne – nasze najnowsze kosmetyki już w sprzedaży

Szanowni Państwo,

Miło nam jest poinformować Państwa, że pojawiły się już w sprzedaży nasze najnowsze produkty, które poszerzyły serię kosmetyków “Sekrety Natury”.

Pomadka ochronna SPF 25

Pomadka ochronna z filtrami UVA i UVB skutecznie chroni usta przed działaniem promieni słonecznych zarówno latem jak i w okresie zimowym. Dzięki zawartości multiwitaminowego kompleksu opartego na wit. A, E, F poprawia elastyczność ust, wygładza spierzchnięty naskórek i regeneruje osłabione komórki przywracając ustom witalność i zdrowy połysk. Pomadka idealnie rozprowadza się na ustach, a jej wyjątkowo przyjemny pomarańczowy zapach zwiększa komfort stosowania. Systematyczne stosowanie pomadki zapewnia gładkie, miękkie i naturalnie piękne usta.

Pomadka ochronna zimowa
Wyselekcjonowane składniki (lanolina, glicerydy palmowe) tworzą na powierzchni ust ochronny filtr zabezpieczający przed utratą wody jak i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, niska temperatura). Zawartość witamin A,E,F sprawia, że usta odzyskują witalność i zdrowy połysk dzięki odżywieniu, natłuszczeniu i wygładzeniu spierzchniętego naskórka. Systematyczne stosowanie pomadki zapewnia gładkie, miękkie i naturalnie piękne usta. Pomadka  nie zawiera alergenów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu
www.iwoniczanka.uisa.pl