Uzdrowisko Iwonicz SA z certyfikatem Naturalne POLSKIE

Firma Uzdrowisko Iwonicz SA uzyskała certyfikat „Naturalne POLSKIE” za SÓL DO KĄPIELI pomarańcza i mango marki Iwoniczanka. Wręczenie certyfikatu odbyło się 22 października podczas gali XV Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego w Łodzi.

Naturalne POLSKIE to program promujący naturalne kosmetyki, produkowane w Polsce. Certyfikat podkreśla naturalny skład oraz wysoką jakość produktów kosmetycznych, a także transparentność marki.

Niezmiennie zachęcamy naszych kuracjuszy do poznania kosmetyków Iwoniczanka. Certyfikowana Sól do kąpieli to jeden z hitów naszej marki. Kąpiel w soli pobudza krążenie, działa odprężająco na organizm i regeneruje skórę, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku. Sole do kąpieli z Uzdrowiska Iwonicz nie zawierają konserwantów, a ponad 99% składników tego kosmetyku jest pochodzenia naturalnego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, a także do Pijalni Wód Mineralnych, gdzie także znajduje się sklep firmowy naszych produktów leczniczych i kosmetycznych Iwoniczanka. Zachęcamy także do obejrzenia wywiadu z Piotrem Komornickim, Prezesem Zarządu Uzdrowiska Iwonicz SA, przeprowadzonego przy okazji otrzymania przez Spółkę certyfikatu.