Pobyty SPA & Wellness

Program przeznaczony dla osób z lokalnie rozmieszczoną tkanką tłuszczową, cellulitem, problemem opuchniętych nóg. Dla osób pragnących zgubić zbędne kilogramy pod okiem doświadczonej wykwalifikowanej kadry, która pomoże również w wyrobieniu nawyków właściwego odżywiania na przyszłość oraz wybierze odpowiedni rodzaj aktywności fizycznej.
Program 14 dniowy obejmuje indywidualnie dobrany grafik zabiegów hydroterapeutycznych, fitomineralnych, uzdrowiskowych, kosmetycznych.

Program ten przeznaczony jest dla osób pragnących odzyskać radość życia i pewność siebie.
Profesjonalne zabiegi zawarte w programie dają pełną odpowiedź na oczekiwania klientów, mające na celu zachowanie nieprzemijająco świeżej, młodzieńczej i harmonijnej urody. Zabiegi te służą jednak nie tylko poprawieniu urody, ale mają niezwykle korzystny wpływ na zdrowie całego organizmu.

Program ten przeznaczony jest dla osób przemęczonych lub znajdujących się w stanie ciągłego stresu /przeciążenie pracą/, z niewielkimi dolegliwościami – nie wymagającymi pomocy medycznej.
Jego celem jest aktywny wypoczynek, wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu a efektem poprawa wydolności fizycznej i psychicznej oraz piękne i zdrowe ciało.
Plan programu opiera się na specjalistycznych zabiegach uzdrowiskowych, które zostały uzupełnione o zabiegi kosmetyczne na twarz.

Program ten przeznaczony jest w szczególności dla osób pracujących na „wysokich obrotach”, którym trudno na co dzień oderwać się od problemów dnia codziennego, a także dla tych, którzy profilaktycznie chcą zadbać o zdrowie.

Ekskluzywny Trzydniowy Program Odnowy Biologicznej proponowany jest osobom zapracowanym, zmęczonym psychicznie, zestresowanym, które chciałyby się zrelaksować i jednocześnie odżywić skórę. Czekolada zawiera cenne mikroelementy, które podczas okładu wnikają do skóry. Cynk poprawia jej wygląd, magnez działa tonizująco, podnosi odporność na stres, wzmacnia układ obronny. Wapń i antyoksydanty zapobiegają starzeniu się skóry i nadają jej ładny wygląd. Okład czekoladowy poprawia nastrój. Substancje zawarte w czekoladzie powodują wzrost stężenia endorfin zwanych „hormonami szczęścia”, które relaksują i poprawiają samopoczucie.

Program ten przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dla osób zestresowanych, zmęczonych, walczących z cellulitem. Dzięki składnikom aktywnym zawartym w kawie tj. kofeina, kwas chlorogenowy, antyutleniacze zabiegi te mają nieoceniony wpływ na nasze ciało i skórę.

Program ten przeznaczony jest dla osób w każdym wieku: zestresowanych i zmęczonych, odchudzających się i walczących z cellulitem. Dzięki składnikom aktywnym tj. koncentrat czerwonego wina, mikronizowane czerwone winogrona, witamina E, hibiskus, morszczyn, kofeina oraz marokańskie błoto zabiegi mają nieoceniony wpływ na nasze ciało i skórę

Program przeznaczony jest dla PAŃ pragnących poświęcić dla siebie przynajmniej jeden dzień.

Program przeznaczony jest dla PANÓW dbających o kondycję ciała i ducha.