Pobyty lecznicze

Jest to pobyt prywatny, a więc nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

image_pdfimage_print

Jest to pobyt prywatny, a więc nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapewniamy:

punktor1smaczne posiłki,
punktor1 miły i uprzejmy personel,
punktor1 możliwość korzystania z licznych zabiegów przyrodoleczniczych oraz zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych,
punktor1 opiekę medyczną,
punktor1 wysoką jakość usług i produktów,
punktor1 przystępne ceny.

Pobyt leczniczy musi trwać minimum 7 dni ze względu na możliwość wykorzystania co najmniej jednej serii zabiegów. Pobyt rozpoczyna się o godzinie 12:00 pierwszego dnia i kończy o godzinie 10:00 ostatniego dnia.

Opłata za pobyt jest ryczałtowa i obejmuje koszty: zakwaterowania, wyżywienia, opieki lekarsko-pielęgniarskiej oraz trzech zabiegów dziennie (z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych) wg ordynacji lekarskiej, w tym obligatoryjnie jeden zabieg z kinezyterapii.

Opłata za pobyt leczniczy nie obejmuje kosztów leczenia farmakologicznego i badań diagnostycznych. Jest wielkością ryczałtową, w związku z tym nie stosuje się zwrotu za niewykorzystane zabiegi.

Do sanatorium Kuracjusz powinien zabrać:

punktor1 dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport),
punktor1 aktualne wyniki badań (analiza moczu, krwi, EKG, zdjęcie RTG itp.), w przypadku braku badań, istnieje możliwość ich wykonania na miejscu za dodatkową odpłatnością,
punktor1 stale przyjmowane leki na cały okres kuracji,
punktor1 strój sportowy,
punktor1 strój kąpielowy + czepek,
punktor1 klapki antypoślizgowe,
punktor1 ręcznik,
punktor1 obuwie zamienne,
punktor1 inne rzeczy według zapotrzebowania.

Koszty dodatkowe:

Każdy kuracjusz zobowiązany jest do uiszczenia na miejscu opłaty uzdrowiskowej zgodnie z uchwałą Rady Gminy Iwonicz-Zdrój, która wynosi  5,20 zł za dobę dla wszystkich osób fizycznych przebywających w Uzdrowisku Iwonicz-Zdrój dłużej niż dobę w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych.

Opłatę uzdrowiskową należy uiścić gotówką w miejscu zakwaterowania.

Materiały do pobrania:
 W ramach pobytu leczniczego pełnopłatnego realizujemy również leczenie specjalistyczne w zakresie:

1. rehabilitacji kobiet po mastektomii
Celem naszej rehabilitacji jest szeroko rozumiane wsparcie psychofizyczne kobiet dotkniętych rakiem piersi. Badania oraz doskonali lekarze umożliwiają każdej pacjentce otrzymanie indywidualnego uwzględniającego wskazania i przeciwwskazania zestawu zabiegów leczniczych z zakresu:

punktor1 kinezyterapii: gimnastyka grupowa i indywidualna, przeciwobrzękowa, zwiększająca zakres ruchomości stawu barkowego, ogólnousprawniająca (kręgosłup), oddechowa;
punktor1 masażu: ręczny limfatyczny kończyn górnych, ręczny kręgosłupa, pneumatyczny;
punktor1 zabiegów wodnych: ćwiczenia w basenie, kąpiel wirowa, kąpiel perełkowa.
Ponadto dla grup zorganizowanych zapewniamy spotkanie z psychologiem i naukę automasażu.

2. leczenia łuszczycy
Dotychczasowe wyniki leczenia łuszczycy w Iwoniczu-Zdroju świadczą, że leczenie uzdrowiskowe jest bardzo skuteczne a w połączeniu z najnowszymi metodami farmakologicznymi pozwala we wszystkich przypadkach na usunięcie zmian chorobowych i zapewnienia dłuższych remisji niż po innych metodach leczenia. Leczenie odbywa się we współpracy z Zespołem Naukowo-Klinicznym „IWOLANG” pod kierunkiem prof. dr hab. med. Andrzeja Langnera, który specjalizuje się również w leczeniu: bielactwa, łysienia plackowatego, atopowego zapalenia skóry, stanów przedrakowych oraz nowotworów skóry bezoperacyjną metodą fotodynamiczną z wykorzystaniem światła czerwonego. Więcej informacji na stronie www.iwolang.com.pl

Informacja i rezerwacja:
tel. 13 430 87 80 lub 13 430 85 67