Pobyty SPA & Wellness

Program ten przeznaczony jest dla osób przemęczonych lub znajdujących się w stanie ciągłego stresu /przeciążenie pracą/, z niewielkimi dolegliwościami – nie wymagającymi pomocy medycznej.
Jego celem jest aktywny wypoczynek, wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu a efektem poprawa wydolności fizycznej i psychicznej oraz piękne i zdrowe ciało.
Plan programu opiera się na specjalistycznych zabiegach uzdrowiskowych, które zostały uzupełnione o zabiegi kosmetyczne na twarz.

Program ten przeznaczony jest w szczególności dla osób pracujących na “wysokich obrotach”, którym trudno na co dzień oderwać się od problemów dnia codziennego, a także dla tych, którzy profilaktycznie chcą zadbać o zdrowie.

Ekskluzywny Trzydniowy Program Odnowy Biologicznej proponowany jest osobom zapracowanym, zmęczonym psychicznie, zestresowanym, które chciałyby się zrelaksować i jednocześnie odżywić skórę. Czekolada zawiera cenne mikroelementy, które podczas okładu wnikają do skóry. Cynk poprawia jej wygląd, magnez działa tonizująco, podnosi odporność na stres, wzmacnia układ obronny. Wapń i antyoksydanty zapobiegają starzeniu się skóry i nadają jej ładny wygląd. Okład czekoladowy poprawia nastrój. Substancje zawarte w czekoladzie powodują wzrost stężenia endorfin zwanych “hormonami szczęścia”, które relaksują i poprawiają samopoczucie.

Program ten przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dla osób zestresowanych, zmęczonych, walczących z cellulitem. Dzięki składnikom aktywnym zawartym w kawie tj. kofeina, kwas chlorogenowy, antyutleniacze zabiegi te mają nieoceniony wpływ na nasze ciało i skórę.

Program przeznaczony jest dla PAŃ pragnących poświęcić dla siebie przynajmniej jeden dzień.

Program przeznaczony jest dla PANÓW dbających o kondycję ciała i ducha.