Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny „Excelsior”

Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny „Excelsior” – posiada 210 miejsc w pokojach 1,2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Część łazienek w pokojach oraz wszystkie ogólnodostępne na piętrach są przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarenka i biblioteka. Na pierwszym półpiętrze usytuowana jest kaplica. Na każdym piętrze znajduje się gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym.

Wraz z początkiem 2020 roku oddano także do użytku nowe skrzydło szpitala. Tu znajduje się dodatkowo 70 miejsc noclegowych w pokojach z balkonami oraz łazienkami (czyli łącznie obiekt dysponuje 280 miejscami). Część z tych pokoi przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niższa piętra czterokondygnacyjnej części przeznaczone są na nowoczesną bazę zabiegową, wyposażoną w innowacyjne urządzenia rehabilitacyjne. Oferowane są tu zabiegi biofeedback oraz z wykorzystaniem urządzeń do magnetoledoterapii.

Szpital ponadto posiada własny Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy, w którym świadczone są liczne zabiegi lecznicze, m.in zawijania i okłady borowinowe.

Cały obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windy. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Przed budynkiem znajduje się ciąg ścieżek z ławkami, a także zewnętrzna siłownia. Do szpitala prowadzi nowa droga dojazdowa.

Zdjęcia

Zdjęcia z nowej dobudowanej części Szpitala Excelsior

Zdjęcia nowego otoczenia Szpitala Excelsior

Zdjęcia z wykonywanych zabiegów

Zdjęcia nowych zabiegów

Lokalizacja

Kontakt i lokalizacja:
Szpital Uzdrowiskowy „Excelsior„
Al. Partyzantów 2
38-440 Iwonicz Zdrój
podkarpackie
Telefon: +48 134308800
Faks: +48 134308888