Rozbudowa Szpitala „Excelsior” w konkursie Złoty Żuraw 2021

Rozbudowa naszego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego „Excelsior”, która nie tylko pozwoliła nam zwiększyć liczbę miejsc dla pacjentów, ale także stworzyć nowoczesną bazę zabiegową, startuje w konkursie Złoty Żuraw 2021 na najlepsze inwestycje na Podkarpaciu.

Wraz z początkiem 2020 rok oddaliśmy do użytku rozbudowany i unowocześniony Szpital „Excelsior” – sztandarowy obiekt Uzdrowiska Iwonicz i jedną z najbardziej renomowanych placówek medycznych na Podkarpaciu. W ramach naszych działań, dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, zabytkowy „Excelsior” zyskał nowe skrzydło, architektonicznie dopasowane do historycznej części. Mieszczą się tam nowe pokoje dla 72 kuracjuszy, a na niższych kondygnacjach – nowoczesna baza zabiegowa, rozszerzająca naszą ofertę rehabilitacyjną.

Miło nam poinformować, że inwestycja Uzdrowiska Iwonicz została zgłoszona do konkursu i walczy o tytuł Złoty Żuraw 2021.

Złoty Żuraw 2021 to konkurs, którego organizatorem jest Gazeta Codzienna Nowiny oraz portal nowiny24.pl. Jego celem jest wyłonienie najlepszych inwestycji i projektów architektonicznych, które zostały oddane do użytku w ciągu ostatnich 5 lat i odebrane do końca 2020 r. na terenie województwa podkarpackiego.

Tytuł Złoty Żuraw 2021 przyzna Kapituła Konkursu już 31 marca 2021 r. 

Dla nas największą satysfakcją są opinie naszych pacjentów, którzy mieli już okazję korzystać z nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego oraz z komfortu nowych pokoi. Z radością obserwujemy również jakim powodzeniem cieszy się nasza ścieżka dydaktyczna „Szlakiem iwonickich wód leczniczych”, której stworzenie było częścią zrealizowanego przez Uzdrowisko Iwonicz projektu.