Nowe łazienki w "Starych Łazienkach"

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy remont wnętrz w naszym pięknym obiekcie Sanatorium Stare Łazienki. W nowym sezonie nasi Goście wypoczną w odświeżonych i wyposażonych na nowo pokojach, a do ich dyspozycji będą całkowicie wyremontowane łazienki.

Sanatorium Stare Łazienki

Sanatorium “Stare Łazienki” to jeden z najpiękniejszych budynków naszego Uzdrowiska, który z dumą prezentuje się przy iwonickim deptaku, a ukwiecony przed nim plac to ulubione miejsce wypoczynku naszych Kuracjuszy. Komfortowy odpoczynek między zabiegami i turystycznymi atrakcjami naszego Uzdrowiska zapewnią Gościom także odnowione wnętrza Starych Łazienek.

Remont w Starych Łazienkach

Od grudnia zeszłego roku do lutego 2023 r. prowadziliśmy tu prace, mające na celu poprawę standardu zakwaterowania. Stare Łazienki dostosowane zostały do obecnych wymogów warunków technicznych, łazienki mają całkowicie zmieniony wystrój, a odświeżone pokoje zachęcają do odpoczynku. Energooszczędne instalacje doskonale wpisują się w przyjazną środowisku działalność naszego Uzdrowiska. Dla komfortu naszych Gości i Kuracjuszy w 10 pokojach:

  • przebudowaliśmy instalacje wodno-kanalizacyjne w łazienkach
  • wykonaliśmy nową hydroizolację
  • położyliśmy nowe płytki ścienne i podłogowe w łazienkach
  • wymieniliśmy wanny na kabiny natryskowe
  • wymieniliśmy armaturę sanitarną, meble, drzwi i akcesoria łazienkowe
  • odnowiliśmy ściany w pokojach
  • przebudowaliśmy instalację elektryczną i teletechniczną w pokojach z montaż oświetlenia LED
  • wymieniliśmy umeblowanie i wyposażenie pokoi

Historia w Starych Łazienkach

Sanatorium “Stare Łazienki to budynek przypominający o wiekowej historii naszego Uzdrowiska. W powstałym w XIX wieku budynku mieściły się wcześniej łazienki mineralne, gdzie prowadzono uzdrowiskowe zabiegi z zakresu hydroterapii.

Od lat w budynku znajduje się tu sanatorium z miejscami noclegowymi, własną jadalnią i stołówką. Gości i Kuracjuszy zapraszamy tu na wczasy wypoczynkowe i pobyty hotelowe oraz pobyty lecznicze, które w Starych Łazienkach gwarantują Kuracjuszom relaks po zabiegach.

Nowa aranżacja wnętrz w Starych Łazienkach utrzymana jest w ciepłej, eleganckiej kolorystyce, sprzyjającej regeneracyjnemu wypoczynkowi. Jesteśmy przekonani, że przypadnie do gustu naszym Gościom, których już teraz zapraszamy na wiosenno-letnie wczasy w Iwoniczu-Zdroju.