Kup BON o wartości 500 zł w cenie 450 zł

– oszczędzaj i zgarniaj upominki!

Wzniesienia porośnięte lasami jodłowo-bukowymi, zachwycająca panorama na pasma Beskidu Niskiego… A poniżej – wkomponowana w krajobraz urokliwa zabudowa w stylu przedwojennego kurortu… Niespieszna atmosfera, relaksująca przyroda, czyste powietrze, które pomaga odetchnąć pełną piersią. Tęsknisz za iwonickim krajobrazem?

Nam bardzo brakuje naszych Gości, ale mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Cię u nas gościć.

Zaplanuj z nami już dziś wakacyjny urlop rodzinny, jesienny weekend czy zimową regenerację w prozdrowotnym klimacie najstarszego i największego uzdrowiska na Podkarpaciu. Bez ryzyka związanego z długą podróżą, odkryjesz miejscowość, która tuż za dużym miastem daje dostęp do kojącej przyrody i leczniczych bogactw naturalnych.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich najbliższych – podczas całego pobytu objęci będziecie profesjonalną opieką medyczną, zarówno w czasie wypoczynku, jak i rehabilitacji. W naszym Uzdrowisku każdy może znaleźć miejsce dla siebie, zapewniające mu intymność, spokój, a jednocześnie pozwalające na wytchnienie po tygodniach izolacji. Wytchnienie dla zmęczonego, często obolałego ciała, ale i dla pełnego niepokoju ducha…

Tylko teraz oferta specjalna – kup bon o wartości 500 zł w cenie 450 zł!

Dodatkowo otrzymasz upominek uzdrowiskowy – lawendowy krem do zmęczonych stóp lub krem do szorstkiej skóry dłoni, łokci i pięt, dzięki którym we własnym domu możesz sprawdzić wyjątkową moc naszych kosmetyków uzdrowiskowych.

Bony można mnożyć, jak i mnożone będą upominki, którymi będziesz mógł rozpocząć kurację w domu, jeszcze przed wizytą w naszym Uzdrowisku.

Bony będzie można wykorzystać na zakup pobytów leczniczych czy rehabilitacyjnych – wszystkie z korzyścią dla Twojego zdrowia i lepszego samopoczucia! Termin uzgodnimy, jak tylko pozwoli nam na to sytuacja – bon jest ważny aż do końca 2021 roku.

Co ważne! Bonami będziesz mógł(a) opłacić także oferty promocyjne!

Przykład: pojawia się promocja -20% na pobyt, opłacasz ją zakupionymi teraz bonami, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe 10% rabatu, w sumie 30% rabatu od ceny wyjściowej!

Jak kupić bon?