Przełożone terminy turnusów i rezerwacji

Twoja kolejka nie przepadnie!

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (i późniejszego z dnia 20 marca 2020 w sprawie ogłoszenia stanu epidemii) “Uzdrowisko Iwonicz” SA czasowo zawiesza swoją działalność. Ale naszych zaniepokojonych Pacjentów i Kuracjuszy uspokajamy – turnusy sanatoryjne i pobyty prywatne będą realizowane w późniejszym terminie.

1. Pobyty na podstawie skierowania NFZ i ZUS

Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ skierowanie na leczenie uzdrowiskowe lub zawiadomienie o skierowaniu na rehabilitację ZUS – NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU.

Pamiętaj jednak, że skierowania pozostają w aktualnej kolejce oczekujących i będą mogły być zrealizowane w późniejszym terminie, po zakończeniu stanu epidemii. TWOJA KOLEJKA NIE PRZEPADNIE!

Z osobami, które w najbliższym czasie miały rozpocząć turnus leczniczy, skontaktowali się już pracownicy z oddziałów wojewódzkich NFZ i oddziałów ZUS. Wszyscy pacjenci, posiadający skierowanie, będą odsyłać je do oddziałów, o czym zawiadomią ich urzędy po zakończeniu stanu epidemii.

Szczegółowych informacji udzielają telefonicznie pracownicy oddziałów wojewódzkich Narodowego Funduszu Zdrowia i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

2. Pobyty prywatne (pełnopłatne)

Jeżeli masz zarezerwowany pobyt pełnopłatny w Uzdrowisku Iwonicz, to termin jego realizacji może zostać przesunięty na późniejszy. TWOJA ZALICZKA / WPŁATA NIE PRZEPADNIE!

Prosimy o kontakt mailowy: bok@uisa.pl. W treści maila prosimy o podanie swoich danych (imię, nazwisko, numer telefonu) oraz obiekt i rodzaj pobytu. Nasz Dział Sprzedaży i Marketingu wkrótce skontaktuje się z Tobą. Możliwy termin realizacji zarezerwowanego pobytu ustalimy wspólnie, gdy tylko sytuacja wróci do normy.

Czekamy na Ciebie

Po zakończeniu stanu epidemii i ustaleniu przez NFZ czy ZUS nowych terminów turnusów leczniczych, będzie nam miło gościć Cię w naszym Uzdrowisku. Czekać tu będzie na Ciebie doświadczona i pełna empatii kadra, profesjonalna baza zabiegowa i wyjątkowa atmosfera przedwojennego kurortu, którym szczyci się Iwonicz-Zdrój.