Sklep w Pijalni Wód Mineralnych otwarty w każdy weekend majowy!

Miło nam poinformować, że w sklep firmowy kosmetyków Iwoniczanka, znajdujący się w naszej uzdrowiskowej Pijalni Wód Mineralnych, będzie czynny w każdą sobotę i niedzielę maja.

Pijalnia Wód Mineralnych to wyjątkowe miejsce w naszym Uzdrowisku, z przepięknym wnętrzem, stylizowanym na oranżerię, z bogatymi dekoracjami, które pozwolą poczuć się jak w klasycystycznym ogrodzie.

Oprócz stanowisk, przy których skosztować można iwonickich wód leczniczych, mieści się tu także sklep firmowy kosmetyków Iwoniczanka. Bazą naszych kosmetyków są właśnie wody mineralne, czerpane z krystalicznie czystych źródeł iwonickich – to miejsce wydaje się więc być idealną przestrzenią do eksponowania naszych produktów uzdrowiskowych.

Kosmetyki Iwoniczanka to stale poszerzana oferta kosmetyków do twarzy i ciała, włosów oraz dłoni i stóp, a także cieszące się niezwykłym uznaniem produkty do kąpieli: sole i płyny – wszystkie zapewniające skuteczne działania pielęgnacyjne i umożliwiające przeprowadzanie w domowych warunkach wyjątkowych zabiegów SPA.

To pomysł na Uzdrowisko we własnym domu.

Do sklepu z kosmetykami Iwoniczanka zapraszamy w każdy weekend maja
– w soboty i niedziele od 10:00 do 17:00.

Pijalnia Wód Mineralnych
Plac Karola i Józefa 2
38-440 Iwonicz Zdrój